Omega 3 test

EQ Omega-3 Test je krevní test prováděný metodou suché krevní kapky (DBS) a prokazatelně poskytující stejně přesné údaje o hladině mastných kyselin v krvi jako klasický test ze vzorku krve odebrané ze žíly.

Tento  test KIT si můžete zakoupit i zde https://eqology.com/sk/13288451/product/our-products-sk/eq-omega-3-test-kit-sk/

Dostupnost Skladem
Kód: 02
2 670 Kč –26 % 1 980 Kč
Omega 3 test
omega3test
Akce Tip
2 670 Kč –26 %

Tento  test KIT si můžete zakoupit přímo i zde https://eqology.com/sk/13288451/product/our-products-sk/eq-omega-3-test-kit-sk/

EQ Omega 3 Test je krevní test prováděný metodou suché krevní kapky (DBS) a prokazatelně poskytující stejně přesné údaje o hladině mastných kyselin v krvi jako klasický test ze vzorku krve odebrané ze žíly. K provedení testu stačí jen pár kapek krve ze špičky prstu na přiloženém speciálním papírovém proužku, což zabere méně než jednu minutu. 

Nyní můžete získat rychlé informace o poměru omega-6 a omega-3 s tímto jednoduchým testem. Vzorek krve na filtračním papíru je extrahován a analyzován podle mezinárodních standardů pro testování omega mastných kyselin Vitas AS Laboratory v Oslu v Norsku. Vaše výsledky budou k dispozici na www.omegaratiotest.com do 10–20 dnů.

Tady zjistíte přesný poměr Omega 6 a Omega 3 mastných kyselin ve vaší krvi, obsah Omega 3 mastné kyseliny, profil ochrany mastných kyselin a další údaje. Výzkum prokázal, že profil mastných kyselin přímo souvisí s celkovým zdravotním stavem.

Pravidelně berte denní dávku EQ Pure Arctic Oil, která vám poskytne omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA a polyfenoly z extra panenského olivového oleje.

Manual:

http://omegaratiotest.com/cs/eq-omega-3-test-manual/

 

Krevní testy: testy se provádí u nezávislé laboratoře s GMP certifikátem a třicetiletou historií.

Měří se profil buněčné membrány obohacený o několik indexů

Důležité je vědět, že testy jsou ze suché krve. Používá se technologie GasChromatografie, která vyhodnocuje profil buněčné membrány z červených krvinek, které jsou produkovány kostní dření.

Červené krvinky mají životnost 120 dní, proto tyto testy jsou velmi přesné a odpovídající reálnému stavu organizmu.

Testy jsou anonymní a vyhodnocují se za pomocí unikátního kódu, který zná jen daný klient a laboratoř. To znamená, že žádné osobní údaje jako jméno, adresu ani telefon nikomu klient nesdílí. Tato diagnostika je klíčem k odhalení chronických zánětu, které vznikají převážně z přebytků Omega-6 a nedostatku Omega-3.

Test měří množství Omega 3 v buňce a také poměr Omega-6 k Omega-3 v buněčné membráně.

V případě zájmu o registraci kontaktujte našeho partnera info@eqology.cz, více informací najdete na stránkách www.eqology.cz

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení